Armija izlaiž satraucošu reklāmu ar biedējošiem, murgainiem attēliem un apakšziņas vēstījumiem, lai aizpildītu grūtāko vakanci: psiholoģiskās operācijas.

Armija izlaiž satraucošu reklāmu ar biedējošiem, murgainiem attēliem un apakšziņas vēstījumiem, lai aizpildītu grūtāko vakanci: psiholoģiskās operācijas.

Video ir satraucošs ar biedējošiem attēliem bezsejainiem cilvēkiem, uguni un karavīriem

Video ir satraucošs ar biedējošiem attēliem bezsejainiem cilvēkiem, uguni un karavīriem. Pāri ekrānam plūst kriptiski vēstījumi, slavējot vārdu, ideju un “nemanāmo roku” spēku.

Video izcelsmes norādes ir iekļautas kadros, kas mirgo garām: PSYWAR

Video izcelsmes norādes ir iekļautas kadros, kas mirgo garām: PSYWAR. Armijas psiholoģiskās kara karavīri izmanto savu prāta cīņas veidu, lai piesaistītu to, kas dienestam nepieciešams: rekrūtus. Ja jums video šķiet interesants, iespējams, jūs esat Armijas mērķauditorija, jo tā cenšas piesaistīt karavīrus pievienoties Īpašo operāciju komandai.

Video tika izlaists agrā rīta stundās ceturtdien

Video tika izlaists agrā rīta stundās ceturtdien un ir otrais provokatīvais reklāmas klips, kas pats par sevi ilustrē psiholoģiskās kara karavīru darbu, lai ietekmētu sabiedrisko domu un vestu vārdu karu ārvalstīs. Saus “Ghost in the Machine 2” iznāk divus gadus pēc tam, kad sākotnējais video tika klusi publicēts vienības vietnē un izraisīja plašu tiešsaistes diskusiju.

“Tas ir reklāmas video,” teica Armijas majors, kurš to radīja

“Tas ir reklāmas video,” teica Armijas majors, kurš to radīja, runājot ar The Associated Press pirms izlaišanas. “Kāds, kurš to skatās un domā, wow, tas bija efektīvs, kā tas tika uztaisīts – šāda radoša domāšana mums ir nepieciešama.”

Karavīrs, kurš ir 8. psiholoģiskās operāciju grupas loceklis

Karavīrs, kurš ir 8. psiholoģiskās operāciju grupas loceklis, bāzēts Fort Liberty, Ziemeļkarolīnā, arī izveidoja pirmo video. Viņš lūdza neizpaust savu vārdu, lai aizsargātu savu identitāti, kā tas ir ierasts starp īpašo spēku karavīriem.

Psyop vienības tiek izmantotas dažādām misijām

Psyop vienības tiek izmantotas dažādām misijām, kas var svārstīties no vienkāršiem lapiņu izmešanas līdz sarežģītākai propagandai un ziņojumu veidošanai, kas paredzēta ienaidnieka maldināšanai vai viedokļa veidošanai ārvalstīs. ASV armijai ir aizliegts veikt psiholoģiskās operācijas pret amerikāņiem.

Armijas īpašo operāciju komandas vadītāji un īpašo spēku rekrūti cer

Armijas īpašo operāciju komandas vadītāji un īpašo spēku rekrūti cer, ka jauns diskusiju vilnis, ko iedvesmojis video, palīdzēs piesaistīt rekrūtus bieži neredzamam un maz zināmam darbam.

“No taktiskā līmeņa psyop misija ir ļoti grūti parādīt un pastāstīt,” teica pulkvežleitnants Steve Crowe

“No taktiskā līmeņa psyop misija ir ļoti grūti parādīt un pastāstīt,” teica pulkvežleitnants Steve Crowe, īpašo spēku rekrutēšanas bataljona komandieris. Un tas ir darbs Armijas īpašajos spēkos, kas rekrūtiem ir visgrūtāk aizpildīt.

Visos militārajos dienestos

Visos militārajos dienestos bruņotie spēki ir cīnījušies, lai sasniegtu uzņemšanas mērķus, lielākajai daļai pēdējos gados neizdodoties sasniegt savus mērķus. Armija, kas ir lielākais dienests, ir visvairāk cietusi, pēdējos divus gadus nesasniedzot savu mērķi par aptuveni 15 000 karavīriem. Taču lielākajai daļai dienestu šogad lietas uzlabojas.

Armijas īpašo operāciju komandas rekrūti

Armijas īpašo operāciju komandas rekrūti, kas rekrutē no jau dienesta karavīriem, saka, ka viņi sasniedz aptuveni 75% no kopējā mērķa, kas ir starp 3000 un 4000. No tiem viņiem jāpiesaista aptuveni 650 aktīvajiem karavīriem psiholoģiskajai operatīvajai darbībai gadā.

Iemesli valsts zemajam bezdarba līmenim

Iemesli valsts zemajam bezdarba līmenim, palielinoties konkurencei no korporatīvajiem uzņēmumiem, kas var maksāt vairāk un piedāvāt līdzvērtīgas priekšrocības, kā arī lēnai atgriešanai no vairāku gadu COVID-19 pandēmijas ierobežojumiem, kas neļauj rekrutiem apmeklēt skolas un piedalīties citos sabiedriskos pasākumos.

Cīņa par rekrutēšanu Armijas īpašo operāciju komandai

Cīņa par rekrutēšanu Armijas īpašo operāciju komandai atspoguļo lielākas Armijas problēmas. Rekrūti teica, ka viņiem jāpiesaista vairāki īpašo spēku veidi – vislabāk pazīstamie ir Zaļie bereti un Delta spēks, bet ir arī Civilo lietu nodaļa, Psiholoģiskie darbības un 160. īpašo operāciju aviācijas pulks, pazīstams kā Nakts mednieki.

Armija ir paziņojusi par plāniem samazinat psyop karavīru skaitu

Armija ir paziņojusi par plāniem samazinat psyop karavīru skaitu, bet joprojām cīnās aizpildot rindas.

Otrreizējais “Ghost in the Machine” video ir vērsts uz šo auditoriju

Otrreizējais “Ghost in the Machine” video ir vērsts uz šo auditoriju. Rekrūti saka, ka pirmais video bija veiksmīgs. “Es domāju, ka tas ko viņš dara ar ‘Ghost in the Machine’ ir tas ka tas parada kas ir psiholoģiskas operacijas un rada to priekšstatu bez vardiem,” teica Crowe. “Tu skaties video un saproti kaa tu ietekmesi un mainisi uzvedibu.”

Nesenajos rekrutacijas braucienos uz Citadel

Nesenajos rekrutacijas braucienos uz Citadel – Dienvidkarolinas Militaro koledzu – rekruti paņema līdzi psyop virsnieku un civilo lietu virsnieku lai runatu ar kadetiem. “Mums bija ierobežots laiks lai iesaistitu apmeram 450 kadetus,” teica Maicke. “Un psyop virsnieks izvelejas dot isu ievadu un tad uzreiz iesledza ‘Ghost in the Machine’ video. Beigas bija ‘ja kadam ir jautajumi par so esmu seit’ un bizness ziedeja.”

Faktiski apmeram sesus menesus pec pirmas video izlaisanas

Faktiski apmeram sesus menesus pec pirmas video izlaisanas komanda sakuma aptauja karavirus kas pieteicas psyop misijai un tika ieklauti noveresanas un atlases kursa. Vairak neka 51% teica ka video bija videji liela ietekme uz lemumu par meginajumu darbam pievienoties rekrutiem.

Tas ir otra video merkis

Tas ir otra video merkis kas beidzas ar muzikas krescendo kadriem ar militariem karaviriem kas paceļ rokas kapitulacijai un jautajumu kas plust pa ekrana “Vai tu tic vardu un ideju spejam. Vai tu tic. Mes ticam.” Pedejie kadri saka PSYWAR un rada vietni: goarmysof.com.