Apgādes pakalpojumu apskats: Parādu atvieglojumu uzņēmums ar augstu klientu apmierinātības vērtējumu

Apgādes pakalpojumu apskats: Parādu atvieglojumu uzņēmums ar augstu klientu apmierinātības vērtējumu

Parādnieku atbalsta pakalpojumi

Parādnieku atbalsta pakalpojumi ir parādu noregulēšanas uzņēmums, kas atrodas Pensilvānijā. Labākās biznesa biroja akreditēts ar A+ vērtējumu. Tas piedāvā bezmaksas novērtējumus, lai patērētāji varētu redzēt, vai risinājums darbosies viņu vajadzībām. Viņi lepojas ar 94% klientu apmierinātības reitingu. Parādnieku atbalsta pakalpojumi ir iekļauti labāko parādu atvieglošanas uzņēmumu sarakstā. Visas likmes un maksas ir aktuālas no 2024. gada aprīļa un var mainīties.

Parādu veidi, ar kuriem palīdz Parādnieku atbalsta pakalpojumi

Kā darbojas Parādnieku atbalsta pakalpojumu maksas

Parādnieku atbalsta pakalpojumi iekasē maksu par parāda noregulēšanu un tā nomaksas pārvaldīšanu. Nav citu ar kontu saistītu maksu. Maksas atšķiras atkarībā no jūsu štata, bet patērētājiem jārēķinās ar līdz 25% no parāda bilances maksu.

Kā sadarbība ar Parādnieku atbalsta pakalpojumiem ietekmē kredītvēsturi

Tā kā Parādnieku atbalsta pakalpojumi prasa jums pārtraukt maksājumus par kontu, lai varētu noregulēt parādu, tas var negatīvi ietekmēt jūsu kredītvēsturi. Daudzi patērētāji ziņo par kredītreitinga kritumu, izmantojot šo pakalpojumu. Tas ir tāpēc, ka maksājumi tiek uzrādīti kā nokavēti un nenomaksāti. Patērētājiem jābūt informētiem par to, izmantojot Parādnieku atbalsta pakalpojumus.

Cik daudz varu ietaupīt, izmantojot Parādnieku atbalsta pakalpojumus?

Ietaupītā summa katram klientam ir atšķirīga. Tomēr patērētājiem jārēķinās ar aptuveni 25% ietaupījumu no sava parāda. Šajos ietaupījumos ir iekļautas maksas, kas nozīmē, ka parādi tiek noregulēti par aptuveni 50% no to vērtības, un pēc tam patērētājs maksā par parādu noregulēšanas maksas ar saviem ikmēneša maksājumiem.

Cik ilgi Parādnieku atbalsta pakalpojumiem vajag laika, lai noregulētu parādu

Uzņēmuma pārstāvis saka, ka patērētājiem vajadzētu sagaidīt, ka viņu parādi tiks noregulēti un nomaksāti četros gados vai mazāk. Ja viņi spēj maksāt vairāk nekā minimālo summu, viņi var tos nomaksāt ātrāk.

Vai ir riski noregulēt parādu ar Parādnieku atbalsta pakalpojumiem?

Risks, sadarbojoties ar Parādnieku atbalsta pakalpojumiem, ir tas, ka jūsu kredītreitings samazināsies. Tas var negatīvi ietekmēt spēju saņemt aizdevumu vai hipotēku. Negatīvie ieraksti jūsu kredītvēsturē var palikt ziņojumos līdz pat septiņiem līdz desmit gadiem.

Parādnieku atbalsta pakalpojumu reputācija par parādu noregulēšanu

Parādnieku atbalsta pakalpojumiem ir laba reputācija par parādu noregulēšanu. Pēdējo trīs gadu laikā BBB ir saņemtas tikai 15 sūdzības. Trustpilot vietnē viņiem ir 4,9 zvaigžņu reitings, pamatojoties uz vairāk nekā 2600 atsauksmēm. Tas ir 91% piecu zvaigžņu reitings. Šis reitings ir augstāks nekā Consumer Affairs vietnē, kur tas iegūst 3,6 zvaigžņu reitingu ar 736 atsauksmēm.

Vai Parādnieku atbalsta pakalpojumi ir piemēroti jums?

Ja esat patērētājs ar vismaz $7500 nenodrošināta parāda un jums ir grūtības veikt maksājumus, jūs esat labs kandidāts Parādnieku atbalsta pakalpojumu programmai. Programma var jums ietaupīt gadus ilgu augstu parādu maksāšanu un samazināt jūsu parādu par aptuveni 25%.