Aktor un modele Endžija Harmona iesūdz Instacart un bijušo pircēju, kurš nogalināja viņas suni – “Es domāju, ka Instacart ir pilnībā atbildīgs par visu šo”

Aktor un modele Endžija Harmona iesūdz Instacart un bijušo pircēju, kurš nogalināja viņas suni - "Es domāju, ka Instacart ir pilnībā atbildīgs par visu šo"

Slavenība iesniedz prasību pret pārtikas piegādes uzņēmumu

ŠARLOTA, Ziemeļkarolīna — Aktieris Endžija Harmone ir iesniedzis prasību pret pārtikas piegādes uzņēmumu un vienu no tā bijušajiem pircējiem, kurš martā nogalināja viņas suni, piegādājot pārtiku viņas mājā Ziemeļkarolīnā.

Prasība par pārkāpumiem un emocionālu stresu

Prasība, kas iesniegta pagājušajā nedēļā Meklenburgas apgabalā, vēlas saistīt pircēju un pārtikas piegādes uzņēmumu ar apsūdzībām par iebrukumu, smagu nolaidību, emocionālu stresu un privātuma pārkāpumu, kā arī citiem apvainojumiem. Tajā apgalvots, ka uzņēmums ir nodarbojies ar nolaidīgu darbinieku atlasi, uzraudzību, saglabāšanu un pārstāvniecību. Prasībā tiek meklēta naudas kompensācija, kas jānosaka tiesas laikā.

Pēc šī notikuma pircējs tika neatgriezeniski izslēgts no uzņēmuma platformas.

Slavenība pauž savu viedokli

Harmone ir pazīstama ar savu darbu televīzijas šovos, tostarp “Likums un kārtība” un “Rizolli & Isles”. Viņa teica ABC News, ka “ir tik neiedomājami domāt, ka jūsu priekšpagalmā ir kāds, kurš tikko izšāva šauteni”.

“Es domāju, ka pārtikas piegādes uzņēmums ir pilnībā atbildīgs par visu šo. Tas nebija nepieciešams,” sacīja Harmone intervijā, kas tika pārraidīta trešdien “Good Morning America”. ABC News aprakstīja suni kā “bigļa maisījumu”.

Saskaņā ar sūdzību Harmone pasūtīja pārtikas piegādi no Šarlotas veikala 30. martā. Pircējs bija norādīts kā Merle ar vecākas sievietes profila fotoattēlu, ar kuru Harmone domāja, ka apmainās ar īsziņām par savu pasūtījumu, saka prasībā.

Vēlāk tajā pašā dienā Harmone bija augšstāvā, piepildot savus vāveru barotavas, kad “garš un biedējošs jaunais vīrietis”, nevis vecāka sieviete, ieradās piegādāt pārtiku, saka prasībā.

Harmone sacīja, ka dzirdēja šaušanas skaņu un steidzās ārpusē. Viņa atrada savu suni Oliveru, kurš bija nošauts, un redzēja piegādātāju liekam ieroci savos bikšu priekšpusē, saskaņā ar prasību. Viņas pusaudžu meitas, kas jau bija ārpusē, bija “izmisumā”, tas saka. Suns nomira veterinārārstu klīnikā.

Pircējs policijai teica, ka nošāva suni pēc tam, kad tas uzbruka viņam, Šarlotas-Meklenburgas policijas departaments pastāstīja ziņu aģentūrām, piebilstot, ka viņi neveica kriminālvajāšanu.

Instagram ierakstā pagājušajā mēnesī par šo incidentu Harmone rakstīja, ka pircējam “nebija ne skrambas, ne koduma uz viņa ķermeņa un arī viņa bikses nebija saplēstas”.

Pēc šaušanas ziņojuma saņemšanas uzņēmums nekavējoties apturēja pircēju un vēlāk viņu neatgriezeniski izslēdza. Uzņēmums saka, ka veic visaptverošas fona pārbaudes pircējiem, aizliedz viņiem nēsāt ieročus un ir pretkrāpšanas pasākumi, kas ietver periodisku prasību viņiem uzņemt sevis fotoattēlu, lai nodrošinātu, ka persona, kas veic iepirkšanos, atbilst viņu fotoattēlam failos.

“Mūsu sirdis turpina būt kopā ar kundzi Harmone un viņas ģimeni pēc šī satraucoša incidenta,” uzņēmums teica paziņojumā. “Lai gan mēs nevaram komentēt notiekošo tiesvedību, mums nav nekādas tolerance pret jebkura veida vardarbību, un pircēja konts ir neatgriezeniski deaktivizēts mūsu platformā.”