Aizmirstiet medmāsas izsaukuma pogu. Pacienti tagad paliek savienoti, nēsājot vienu

Aizmirstiet medmāsas izsaukuma pogu. Pacienti tagad paliek savienoti, nēsājot vienu

Pacienti slimnīcā saņem monitorēšanas ierīci

Pacienti, kas tiek uzņemti slimnīcā, saņem monitorēšanas ierīci, kas ir aptuveni pusciksnas lieluma, kas tiek pielīmēta pie krūtīm – un neapzināti kļūst par daļu no mākslīgā intelekta izmantošanas paplašināšanās veselības aprūpē.

Plānais un bateriju darbināmais BioButton

Plānais un bateriju darbināmais ierīce, ko sauc par BioButton, reģistrē svarīgus rādītājus, tostarp sirds un elpošanas ātrumu, pēc tam bezvadu veidā nosūta nolasījumus māsām, kas atrodas 24 stundu kontroles telpā citur slimnīcā vai viņu mājās. Ierīces programmatūra izmanto MI, lai analizētu plašos datus un atklātu pazīmes, ka pacienta stāvoklis pasliktinās.

Slimnīcas amatpersonas apgalvo, ka BioButton ir uzlabojis aprūpi un samazinājis gultas māsu darba slodzi kopš tā ieviešanas pagājušajā gadā.

“Tā kā mēs konstatējam problēmas agrāk, pacientiem klājas labāk, jo mums nav jāgaida, līdz gultas komanda pamanīs, ja kaut kas notiek nepareizi,” teica Sara Plečere, sistēmas viceprezidente.

Tomēr dažas māsas baidās, ka tehnoloģija varētu viņas aizstāt, nevis atbalstīt – un kaitēt pacientiem. Slimnīca ir viena no desmitiem ASV slimnīcu, kas izmanto šo ierīci, un ir pirmā, kas izmanto BioButton, lai uzraudzītu visus pacientus, izņemot tos intensīvajā terapijā, teica Plečere.

Mūsdienīga tehnoloģija slimnīcā

“Daudzu šo ierīču popularitāte ir tajā, ka tās nodrošina aprūpi plašākam mērogam ar mazāk darbaspēka izmaksām,” teica Mišela Mahona, reģistrēta māsa un Nacionālās Māsu Apvienotības ASV asistente. “Šis ir trends, kas mums rada bažas,” viņa teica.

BioButton ieviešana ir viens no jaunākajiem piemēriem tam, kā slimnīcas izmanto tehnoloģiju efektivitātes uzlabošanai un ilggadējas māsu trūkuma risināšanai. Taču šis pārejas process ir radījis savas bažas, tostarp par ierīces MI izmantošanu; aptaujas rāda, ka sabiedrība ir skeptiska par veselības aprūpes sniedzēju atkarību no tās pacientu aprūpē.

ASV Pārtikas un zāļu pārvalde 2022. gada decembrī atļāva BioButton lietošanu pieaugušajiem pacientiem, kas nav kritiskajā aprūpē. Tas ir viens no daudziem MI rīkiem, ko tagad slimnīcas izmanto uzdevumiem, piemēram, diagnostisko attēlu rezultātu lasīšanai.

2023. gadā prezidents Džo Baidens norādīja Veselības un cilvēku pakalpojumu departamentam izstrādāt plānu MI regulēšanai slimnīcās, tostarp apkopojot ziņojumus par pacientiem, kurus tā ir kaitējusi.

BioIntelliSense vadītājs, kas izstrādāja BioButton, teica, ka ierīce ir milzīgs solis uz priekšu salīdzinot ar māsas ieiešanu istabā ik pēc dažām stundām, lai izmērītu svarīgus rādītājus. “Ar MI jūs tagad pārejat no ‘Es brīnos, kāpēc šis pacients sabruka’ uz ‘Es varu redzēt šo sabrukumu pirms tas notiek un iejaukties atbilstoši,'” teica Džeimss Moults, kompānijas vadītājs no Goldenas, Kolorado.

BioButton paliek uz ādas ar līmi, ir ūdensizturīgs un tam ir līdz pat 30 dienu baterijas darbības laiks. Uzņēmums apgalvo, ka ierīce – kas ļauj ārstiem ātri pamanīt pasliktinoties veselībai, reģistrējot vairāk nekā 1000 mērījumus dienā katram pacientam – pagājušajā gadā tika izmantota vairāk nekā 80 000 slimnīcu pacientiem visā valstī.

Slimnīcas maksā BioIntelliSense gada abonementa maksu par ierīcēm un programmatūru.

Amatpersonas neatklāja, cik daudz slimnīca maksā par tehnoloģiju, lai gan Plečere teica, ka tas ir lētāks nekā kafijas krūze dienā uz pacientu.

Slimnīcas sistēmai, kas vienlaikus ārstē tūkstošiem pacientu – tai ir 2653 ne-ICU gultas astoņos Hjūstonas apgabala slimnīcās – šāda ieguldījuma summa varētu sasniegt miljonus dolāru gadā.

Amatpersonas saka, ka viņi nav veikuši nekādas izmaiņas māsu darbinieku skaita ziņa un plāno to nedarīt BioButton ieviešanas dēļ.

Nesenajos rītos virtuālajos monitoros redzams aptuveni 15 mūsu mūsu un tehniķu tērpti skrubos sēžot priekš lieliem monitoriem rūpējoties par simtiem pacientu veselības stadiju.

Sarkanais atzīmes zīme blakus pacienta vardam norada ka MI programmatūra atradusi nolasijumus kuri atrodas ārpus normas. Darbinieki var spiest uz pacienta mediciniskajiem datiem lai redzētu pacienta svarigos radditajus laika gaita un citas medicinas vestures. Šie virtuallie mūsu var sazinaties ar mūsam uz grida pa telefonu vai e-pastu vai pat tieši sazinaties ar pacienta istabu caur video zvanu.

Nutansbena Gandija tehniķe kura šorit ver 446 pacientus uz viņas monitora teica kad viņa saņem bridiņojumu viņa skatas pacienta veselibas vesturi lai redzetu vai anomalia var tikt viegli izskaidrota ar kautko pacienta stadija vai ja viņai nepieciesams sazinaties ar mūsam uz pacienta grida.

Bieži bridiņojumi var tikt viegli noraiditi. Bet identificet pazimes pasliktinosas veselibas var but gruti teica Stivs Klans Hjustonas Metodistu klinskas direktors virtuallai medicinai.

“Mes meklejam adatu siena kaudze,” viņš teica.

Donalda Juesta 65 gadus vecs tika uznemts Hjustonas Metodistu martaa priekš prostatas vezha apstrades un kopš tas laika apstradats priekš insulta. Viņš ir priecigs nesat BioButton.

“Jus nekad nezinat kas var notikt šeit un papildus acis kas jums skatas virsu ir laba lieta,” viņš teica no sava slimnicas gultas. Pec tam kad uzzinaja ka ierice izmanto MI montgomerijas Teksasa virietis teica ka viņam nav problamas ar to palidzot viņa klinsikai komandai. “Tas izklausas pec labas MI izmantosanas.”

Pacienti un mūsu labprat izmanto attalinato monitoringu ka BioButton teica Plečere no Hjustonas Metodistu.

Slimnica ir izvietojusi nelielas kameras un mikrofonus visos pacientu istabas laujot mūsam ārpus istabam sazinaties ar pacientiem un veikt darbus piemeram palidzet ar pacientu uznemsanu un izrakstisanas instrukcijam. Pacienti var ieklaut gimenes locekļus attalinatos zvanos ar mūsam vai ārstu viņa teica.

Virtuallai tehnologijai atbrivo dežurantus mūsus lai sniegtu vairak roku palidzibu piemeram sakt intravenozu liniju Plečere teica. Ar BioButton mūsus var gaidit lai veiktu rutinas svarigos radditajus katras astoņas stundas nevis katras četras viņa teica.

Plečere teica ka ierice samazina mūsu stresu monitorot pacientus un atļauj dažam stradat elastigakus stundas jo virtualla aprupe var tikt veikta no majam nevis nakt braukt uz slimnicu. Galvenais tas palidz saglabat mūsus nevis aizdzit prom viņa teica.

Šiba Roja mūsu vaditaja Hjustonas Metodistu teica ka daži no mūsu personala bija nervozi paļauties uz ierici un ne parbaudit pacientu svarigos radditajus tik biezi pašiem. Bet testesana ir paradijusi ka ierice nodrošina precizu informaciju.

“Pec tam kad mes to ieviesam personals to mil,” Roja teica.

Serena Bumpusa Teksasa Mūsu Asociacijas vaditaja teica ka viņas bažas ar jebkuru tehnologiju ir ta ka tas var but vairak apgrutinošs uz mūsam un atnemt laiku ar pacientiem.

“Mes esam jahiperuzmana lai nodrosinatu ka mes neatkarigamies no šis lai aizstajetu mūsu speju kritiski domat un novetet pacientus un validet ko ši ierice mums stasta ir patiesiba,” Bumpusa teica.

Hjustonas Metodistu šogad plno nosutit BioButton majup ar pacientiem lai slimnica var labak sekot to progress nedelam pec izrakstisanas merot to miega kvalitati un parbaudot to gaitu.

“Mes nevajag mazak mūsu veselibas aprupe bet mes esam ierobezoti resursi un mes vajag tos izmantot tik domatigi cik mes varam,” Plečere teica. “Skatoties prognozetos pieprasijumus un redzot piegadi ko mes esam sagaidijusi mes nebusim pietiekami lai apmierinatu pieprasijumu tapec jebkas ko mes varam darit lai dotu laiku atpakal mūsam ir laba lieta.”