Aflac personāla vadītājs atklāj 3 veidus, kā piesaistīt Z paaudzi jūsu uzņēmumam

Aflac personāla vadītājs atklāj 3 veidus, kā piesaistīt Z paaudzi jūsu uzņēmumam

Nodrošināt veselības risinājumus

Aptuveni 65% paaudzes Z darbinieku saka, ka ir “ļoti svarīgi”, lai viņu darba devēji nodrošinātu garīgās veselības labklājības pakalpojumus, saskaņā ar 2023. gada februārī izlaistajiem Securian Financial datiem. Darba devējiem vajadzētu apsvērt iespēju piedāvāt labklājības pakalpojumus, kas atbalsta gan garīgo, gan finansiālo veselību, teica Hawthorne.

Kopš 2018. un 2019. gada attiecīgi, darbiniekiem ir pieejami uzvedības un finansiālās labklājības pakalpojumi. Organizācija nolēma piedāvāt šos risinājumus pēc savu programmu novērtēšanas, lai noteiktu, kur darbiniekiem nepieciešams lielāks atbalsts, Hawthorne teica e-pastā, ko nosūtīja caur programmas PR vadītāju Darcy Brito.

Darbinieku attīstība ir svarīga organizācijas kopējās labklājības stratēģijas daļa, Hawthorne teica, norādot, ka organizācijas ar spēcīgiem darbinieku izaugsmes plāniem var būt pievilcīgākas paaudzes Z kandidātiem.

Pretestība stingrībai

Paaudze Z vērtē elastīgumu attiecībā uz to, kad un kur viņi strādā, teica Hawthorne: “Organizācijas, kas spēj piedāvāt elastīgus grafikus un kaut kādu kombināciju starp klātienes un attālināto darbu, ir ļoti, ļoti pievilcīgas paaudzei Z.” Patiesi, 75% paaudzes Z darbinieku dod priekšroku hibrīda vai attālinātam darbam dēļ elastības, ko šie apstākļi piedāvā, atklāja 2022. gada Deloitte aptauja.

Aptuveni 5700 ASV darbinieki ir baudījuši hibrīda darba modeli kopš Covid-19 pandēmijas, Hawthorne teica e-pastā, pulcējoties klātienē dažādām mācību iespējām un sanāksmēm. Tas ir pievilcīgs jaunajiem darbiniekiem, teica Hawthorne.

Misijas vadīts

Daudzi paaudzes Z darbinieki vēlas būt daļa no organizācijas, kas sniedz vērtīgu ieguldījumu savās kopienās, teica Hawthorne. Patiesi, 77% paaudzes Z vēlas strādāt uzņēmumā ar vērtībām, kas atbilst viņu pašu vērtībām, saskaņā ar Deloitte pētījumu.

Piemēram, organizācija ir atbalstījusi iniciatīvas bērnu vēža izskaušanai kopš 1995. gada, ziedojot vairāk nekā 176 miljonus dolāru šim mērķim. Organizācijas iniciatīva “My Special Duck” arī nodrošina komfortu slimajiem bērniem.

Šīs iniciatīvas tiek uzsvērtas organizācijas piesaistes un ievadapmācības procesos, Hawthorne teica e-pastā. Viņa uzskata, ka tās ietekmē darbinieku lēmumus pievienoties organizācijai, norādot, ka “tas ir vēl spēcīgāks ar paaudzes Z darbiniekiem, kuri ļoti labi saprot, ka veiksmīgai uzņēmumam jāatdod atpakaļ sabiedrībai.”

Šis ziņojums sākotnēji tika publicēts HR Brew.