200 lappušu ziņojums piedāvā “satraucošu ieskatu” toksiskā darba vidē valdības aģentūrā, kas regulē banku darbiniekus, saka avoti.

200 lappušu ziņojums piedāvā "satraucošu ieskatu" toksiskā darba vidē valdības aģentūrā, kas regulē banku darbiniekus, saka avoti.

Izmeklēšana atklāj problēmas bankas pārbaudītāju darba vidē

Izmeklēšana par darba vidi bankas pārbaudītājiem atklājusi ticamus apgalvojumus par toksisku vidi un nepieciešamību pārveidot aģentūras kultūru, saskaņā ar četriem cilvēkiem ar tiešu informāciju par atzinumiem.

Atskaites secinājumi

Ziņojumā, ko sagatavojis advokātu birojs, teikts, ka ir nepieciešama “strukturāla un kultūras pārveidošana”, lai atjaunotu uzticību pārbaudītāju rindās un visā aģentūrā, sacīja trīs cilvēki, kuri lūdza netikt identificēti, runājot par nepublicētu pārskatu. Tas ir vairāk nekā 200 lappušu garš un ietver problēmātisku uzvedību FDIC darbinieku aprakstus.

Secinājumi arī ieteica izmaiņas aģentūras darbaspēka novērtēšanas procesā, darba uzvedības mērījumos un ieteica ieviest iekšējo uzraudzītāju, lai pārraudzītu šo centienu, sacīja cilvēki. Izmeklēšanu izraisīja raksts, kurā ziņots, ka sieviešu bankas pārbaudītājas pameta FDIC dēļ tās “seksualizētās, zēnu kluba vides”.

Pārskats atzina raksta aprakstu par darba kultūru par ticamu, sacīja cilvēki. Secinājumi arī parādīja, ka darbinieku apmierinātības rezultāti tika samazināti kultūras jautājumu dēļ pēdējos gados, viņi piebilda.

Smaga iekšējā situācija

FDIC priekšsēdētājs Martins Gruenbergs savā paziņojumā aģentūras personālam sacīja, ka atzinumi sniedz “smagu skatu iekš mūsu darba vides” un ietver simtiem darbinieku stāstus par “sāpīgām pieredzēm ar nepareizu izturēšanos un sajūtām par bailēm, dusmām un skumjām”.

“Mēs nežēlosim nekādas pūles, lai radītu darba vidi, kur katrs darbinieks jūtas droši, novērtēts un cienīts,” sacīja Gruenbergs, piebilstot, ka aģentūra īsteno plānu sekot ziņojuma ieteikumiem. Viņš teica, ka ziņojums tiks publicēts vēlāk otrdien.

Raksts izraisīja dažu ievērojamu Republikāņu likumdevēju aicinājumus Gruenbergam, kuru iecēla prezidents Džo Baidens, atkāpties. Tolaik Šerods Brauns, Ohaio demokrāts, kurš vada Senāta Banku komiteju, aicināja veikt izmeklēšanu ar aģentūras inspektora ģenerāla palīdzību.

FDIC darba vides problēmas pievieno politisko spiedienu, ar kuru Gruenbergs saskaras no Volstrītas un dažiem likumdevējiem par viņa aģentūras, Federālās rezerves un Valūtas kontroles biroja plānu prasīt bankām turēt lielāku kapitālu.

Gruenberga atvainošanās

Advokātu biroja izmeklēšanas mērķis nebija ieteikt disciplinu vai pieprasīt aģentūras amatpersonu atstādināšanu, sacīja cilvēki, kas pazīstami ar secinājumiem. Gruenbergs tika intervēts kā daļa no pārskata.

Izmeklēšana nenonāca pie secinājuma, ka Gruenbergs neveica darbības saistībā ar apgalvojumiem, ko ziņoja raksts, sacīja cilvēki. Tomēr tajā ir minēti piemēri, kad viņš zaudējis pacietību ar personālu nesaistītos gadījumos un apšaubījis, vai viņš ir labākais cilvēks vadīt darba kultūras izmaiņas aģentūrā, viņi piebilda.

Savā paziņojumā Gruenbergs atvainojas personālam par “jebkuriem trūkumiem no manas puses”.

“Ikvienam, kurš piedzīvojis seksuālu uzmākšanos vai citu nepareizu izturēšanos FDIC, es vēlreiz gribu paust cik ļoti es esmu nožēlojis,” sacīja Gruenbergs. “Kā priekšsēdētājs es esmu galvenais atbildīgais par visu, kas notiek mūsu aģentūrā, ieskaitot mūsu darba kultūru.”